Головна сторінка

Про проект DeclaCar

Проект DeclaCar (ДеклаКар) (англ. declarated car - задекларований автомобіль) створений для систематизації інформації з поданих декларацій щодо задекларованих транспортних засобів. Це дасть змогу виявити всі масштаби е-декларування та вислідити неточності та помилки.

В силу того, що станом на 2017 рік сайт Національного агенства з питань запобігання корупції (далі - НАЗК) не пропонує словникових полів при заповненні марки і моделі транспортного засобу, процес систематизації видався не дуже тривіальною задачею. Крім того, значна частина декларантів заповнюють декларацію "як почув" (мазда шість, нісан ікстрейл тощо). Основні "перлини" заповнення назв залізних коней будуть винесені у окремий розділ.

При перегляді списку декларантів чи конкретної особи на сторінці відображається інформація про автомобілі з декларації "як воно є". Від ідеї виправлення значень марок та моделей автотранспорту відмовились, так як часто є неможливим встановити точну відповідність даних з декларації та каталогу автомобілей. А нехтувати цією інформацією не піднялась рука. Тому у правій частині сторінки з інформацією із задекларованими транспортними засобами ви побачите зображення та опис можливого або декількох можливих варіантів задекларованого транспорту.

База містить лише інформацію з реєстру декларацій (проект https://declarations.com.ua) та каталогів автотранспорту. Немає і не буде спроби наповнити базу фотозображеннями осіб, датами народження, що суперечило б законодавству.

Згідно пункту 3 статті 5 Закону України "Про захист персональних даних" інформація з декларацій є відкритою. У разі виявлення розбіжностей з інформацією НАЗК, просимо повідомляти на адресу електронної пошти для внесення змін.