Головна сторінка

Audi S7

Роки випуску: 2012 - 2014

Ринок: Україна

Нова модель Audi S7 Sportback - спортивна версія хетчбека A7 - була представлена в 2011 році на Франкфуртському автосалоні. 

Автомобіль оснащується бензиновими 4-літровим бі-турбо двигунами потужністю 420 і 450 к.с. До 100 км / год Audi S7 розганяється за 4,7 секунд. Мотори обладнані функцією деактивації циліндрів і системою старт-стоп, які дозволяє зменшити витрату палива і знизити шкідливий вплив на навколишнє середовище. 

Всі хетчбеки S7 оснащуються повним приводом і 7-ступінчастою коробкою передач S Tronic. У України продажу S7 Sportback стартували в червні 2012 року. Стандартно в автомобіль встановлюється адаптивна пневмопідвіска, система рекуперації енергії гальмування, спортивні сидіння з підігрівом і електроприводом, чотирьохзонний клімат-контроль, шкіряний салон і багато іншого. 

У базову комплектацію до 2014 року входила біксенонова головна оптика, а за додаткову плату можна було замовити світлодіодні фари, з червня 2014 року вся оптика стала світлодіодним. У опційне обладнання входить система нічного бачення з функцією розпізнавання пішоходів, проекційний дисплей на лобовому склі, аудіосистема Bang Olufsen Advanced Sound System та ін.