Головна сторінка

Bugatti Veyron

Роки випуску: 2009 - 2012

Ринок: Європа

Bugatti Veyron EB 16.4 - автомобіль класу гран-туризм, разработаботанний і сконструйований компанією Volkswagen Group. Проводиться він на заводі Bugatti Automobiles SAS в Мольсаймі, Франція. Назва моделі дано на честь автогонщика і співробітника компанії Bugatti П’єра Вейрона (1903-1970). 

У версії Super Sport Veyron є найшвидшим серійним автомобілем у світі, що допускаються на дороги загального користування, - максимальна швидкість його досягає 431 км/год. Стандартна версія розвиває швидкість в 408 км/год. У телепрограмі" Top Gear" Veyron був названий автомобілем десятиліття 2000-2009. 

Версія з відкритим верхом - Grand Sport - була представлена в серпні 2008 року, виробництво стартувало в 2009. Пропонуються два типи складного даху: жорстка і тимчасова м’яка, що нагадує парасольку. Як і базовий Veyron, цей автомобіль оснащується 8-літровим W-образним 16-циліндровим двигуном з чотирма турбонагнітачами. Мотор працює в парі з семиступінчастою автоматичною коробкою передач з двома зчепленнями. Автомобіль має постійний привід на всі чотири колеса (система Haldex Traction). 

Спеціально для Veyron розроблені самонесучі шини Michelin PAX. На охолодження Bugatti Veyron працюють в загальній сумі десять радіаторів.