Головна сторінка

Honda Element

Роки випуску: 2003 - 2005

Ринок: Японія

Особи, що задекларували Honda Element
Прізвище Ім’я По-батькові Місце роботи та посада
Вищий адміністративний суд України - суддя
Вищий адміністративний суд України - суддя
Бердичівська міська ради - Депутат
Вищий адміністративний суд - суддя вищого адміністративного суду україни
Вищий адміністративний суд України - суддя
Вищий адміністративний суд України - суддя
Вищий адміністративний суд України - суддя
суддя у відставці - суддя у відставці
ФОП Ястремська - директор
Фізична особа підприємець - Фізична особа підприємець
Усього знайдено - 18

Цей автомобіль, який почав випускатися в 2003 році, має зовсім по-новому оформлений екстер’єр. У ньому присутні риси і позашляховика, і мінівена. Коли всі двері Element відкриті, створюється відчуття великого простору.

Здатність двері багажника відкриватися і закриватися в напрямку як вгору, так і вниз робить процес завантаження багажу зручним і непроблематично заняттям. Наявні в багажному відсіку крісла допоможуть скоротати час під час дощу або палючого сонця.

Розробка автомобіля проводилася в Honda of America. Він спочатку був орієнтований на молодих, активних покупців. Виробництво Element також проходить в США. Салон автомобіля легко трансформується і має достатній простір для чотирьох дорослих пасажирів та їхніх речей.

Всі сидіння покриті водостійким матеріалом, а підлогу і багажник - поліуретановим покриттям, стійким до впливу води і появи подряпин. Так що в машину можна вантажити велосипеди, дошки для віндсерфінгу, туристичний інвентар і тому подібний вантаж, не боячись забруднити і подряпати салон.

Element оснащується тільки 2.4-літровим двигуном серії DOHC i-VTEC і 4-ступінчастою автоматичною трансмісією. Доповнює цей набір система повного приводу 4WD Real Time, при якій провідними зазвичай виступають передні колеса, а в разі необхідності до них підключаються задні.