Головна сторінка

Honda Jade

Роки випуску: 2015 - 2018

Ринок: Японія

Мінівен Honda Jade був вперше показаний на Шанхайському автосалоні в 2013. У тому ж році він став продаватися в КНР (виробництво знаходилося там же), а в 2015-му був запущений конвеєр і в Японії, і жителі японських островів так само отримали можливість придбати цей автомобіль. Слово "jade" - загальна назва мінералів жадеита і нефриту, яким з давніх часів приписуються властивості талісмана. Спочатку Jade був представлений в Японії виключно в гібридному варіанті: 1,5-літровий ДВС, електромотор і семідіапазонний роботизована трансмісія.

Однак кількома місяцями пізніше лінійка поповнилася версією RS з новим 1,5-літровим турбомотором з прямим уприскуванням палива. За тяговим характеристикам цей двигун близький до 2,4-літровому "атмосфернику", при цьому відрізняється підвищеною економічністю - 5,6 л на сотню в циклі JC08.

Серед особливостей моделі - комфортна посадкова схема 2 + 2 + 2, а також новий комплекс електронних помічників Honda Sensing, що включає в себе систему запобігання зіткненню з пішоходами, систему розпізнавання розмітки, адаптивний круїз-контроль, систему моніторингу "мертвих" зон і паркувальний асистент.