Головна сторінка

Kinlon JL150

Роки випуску: 2011 - т.ч.

Ринок: Україна

Особи, що задекларували Kinlon JL150
Прізвище Ім’я По-батькові Місце роботи та посада
Клишківська сільська рада - депутат
ДП Олевське лісове господарство, Олевська районна рада Житомирської області - лісничий, депутат районної ради
ДП "Маневицький лісгосп" - майстер лісу
ГУ ДСНС України у м. Києві - Водій 9-ДПРЧ
військова частина 9971 - інспектор прикордонної служби 1 категорії-снайпер 2 відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби "Піща"
Миляцька сільська рада - депутат
ДП Соснівське ЛГ, Нижній склад - майстер нижнього складу
Малолюбашанська сільська рада - Сільський голова
Головне управління національної поліції в Чернігівській області - Старший інспектор з особливих доручень відділу оперативного інформування, формування бази даних стану злочинності та адміністративних правопорушень Управління інформаційної підтримки та координації поліції "102"
Державне підприємство "Костопільське лісове господарство" - Майстер лісу Моквинського лісництва
Усього знайдено - 584
Kinlon JL150-70C Comanche - дорожній мотоцикл увібрав в себе сучасні технології, стильний дизайн і низькі експлуатаційні витрати. Одноциліндровий мотор потоково-повітряного охолодження CGR150 об’ємом 149 куб.см., яким агрегатується JL150-70C, відрізняється низьким рівнем шумів і вібрацій. Для забезпечення найкращих ходових якостей JL150-70C укомплектований вивіреною підвіскою, що складається з енергоємної передньої вилки і пари задніх газомасляних амортизаторів з регулюваннями попереднього навантаження пружини. Високу стабільність і комфорт пересування на JL150-70C гарантують великі 18-дюймові колеса. Низька посадка райдера в поєднанні з високо розташованим широким кермом дає райдеру максимальний контроль над JL150.