Головна сторінка

Volkswagen Crafter

Роки випуску: 2006 - т.ч.

Ринок: Україна

Особи, що задекларували Volkswagen Crafter
Прізвище Ім’я По-батькові Місце роботи та посада
Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області - начальник юридичного відділу
Воловецький районний суд Закарпатської області - Помічник судді
Дачненська сільська рада - Спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян
Зарічанська сільська рада - Депутат Зарічанської сільської ради
Приватний підприемець - Директор
Приватний підприємець - підприємець
ринок смт,Заболоття - приватний підприємець
Північна селищна рада - Депутат
ПП Обезинский Сергей Борисович - Підприємець
Вища рада правосуддя - Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності керівництва Вищої ради правосуддя управління організаційно протокольного забезпечення діяльності Вищої ради правосуддя секретаріату Вищої ради правосуддя
Усього знайдено - 1440

Crafter представлений відразу в декількох вагових категоріях: Crafter 30, Crafter 35 і Crafter 50 з повним масою відповідно в 3.0, 3.5 та 5,0 тон. Автомобіль випускається з трьома можливими колісними базами 3250, 3665 і в 4325 мм, а також у варіанті Kasten, з подовженим звісом. Зросло також і число варіантів даху. На додаток до нормального і високого даху для варіанту Kasten можлива установка надвисокого пластикового даху з висотою всередині кузова в 2,14 метра. Об’єм кузова в залежності від версії знаходиться в діапазоні між 7,5 і 17 м3. Версія Crafter з чотирьохдверною кабіною може бути як шести, так і семимісною, стандартно комплектується чотирма дверима і доступна у всіх трьох варіантах колісної бази. У задній частині кабіни встановлено чотиримісне сидіння з трьохточковими ременями безпеки і регульованими по висоті підголовниками, а також великими і практичними речовими відсіками під кожним пасажирським місцем.

Задні двері кабіни тепер укомплектовані відкриваються стеклами і сітчастими «кишенями», а на стійках передбачені два гачки для верхнього одягу. На підлозі встановлений додатковий воздуховод для обігріву заднього пасажирського відсіку. Пасажирський варіант Crafter пропонує до дев’яти посадкових місць. Інтер’єр автомобіля повністю оброблений текстилем і пластиком і включає двомісне і тримісне сидіння в кількох виконаннях, що дозволяє настроїти салон на свій розсуд завдяки системі «швидких» кріплень. Всі сидіння укомплектовані триточковими ременями безпеки і регульованими по висоті підголовниками, а під замовлення їх можна оснастити кріпленнями Isofix для установки автомобільних дитячих крісел.