Головна сторінка

ЮМЗ 6

Роки випуску: 1970 - т.ч.

Ринок: Україна

Особи, що задекларували ЮМЗ 6
Прізвище Ім’я По-батькові Місце роботи та посада
Новояричівська селищна рада - спеціаліст по землевпорядкуванню
Пищатинська сільська рада - спеціаліст головний бухгалтер
Ладинська сільська рада - секретар
Закутинецька сільська рада - голова сільської ради
Криничанська селищна рада Криничанського району Дніпропетровської області, виконком Криничанської селищної ради - начальник Відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (за договором)
Шпотівська сільська рада - сільський голова
Буринський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Сумській області - державний виконавець
безробітний - безробітний
Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області - начальник головного управління
Державне підприємство "Могилів-Подільське лісове господарство" - Технік із лісозаготівель (на нижньоскладських роботах) І категорії Котюжанської дільниці по відвантаженню лісопродукції
Усього знайдено - 17334

ЮМЗ-6 - марка серії універсальних колісних тракторів сільськогосподарського та промислового призначення, що випускається Південним машинобудівним заводом з 1970 року по сьогодні в декількох різних модифікаціях, що відрізняються один від одного. Трактор ЮМЗ-6 створений на базі трактора МТЗ-5, що випускався на Південному машинобудівному заводі з 1958 року.

Трактор ЮМЗ-6 в більшій мірі зберіг спадкоємність конструкції трактора МТЗ-5, ніж МТЗ-50. ЮМЗ-6 один з найпростіших і надійних тракторів СРСР. У 1974 році СРСР продав Швеції документацію на ЮМЗ-6. У 1976-1982 роках у Швеції виготовлявся Volvo BM-700, який є глибокою модернізацією ЮМЗ-6.